Robert Berisha zbulon sjelljet e këqija të Tunës ndaj nënës së tij

Robert Berisha ka folur së fundmi për nënën e tij të ndjerë dhe raportet me këngëtaren Tuna.

Ai u shpreh për këtë të fundit se është sjellë keq ndaj nënës së tij, për më tepër në periudhën e kimioterapisë.

Rrëfimi i Robertit:

“Ndoshta me vëlla është më lehtë mu idhnu, por me prind s’mundesh. Patrisi mu më sheh si babë, e se besoj që mu kanë idhnu ndonjëherë. Kur kam fol diçka, ai e ka ditë që është për të mirën e tij. Edhe në këtë rast e ka ditë që unë e kam pikë të dobët mamin, edhe unë jam pika e dobët e saj.

Aty ka ndodh një mosmarrëveshje, siç janë nuset. Bo çka dush me burrë tëndin në shtëpi tënden, por në shtëpi timen me nënën time, nuk e shof kush është. Në raport me nënën time me u sjell keq, me kancer, me krejt ato kimioterapia që i ka pas, me ma mërzit dikush nuk ia vlen.

Me një mesazh u krye ai muhabet”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu