Ronaldo i kthen reston Simeones, shpërthen festa pas kualifikimit (VIDEO)

Menjëherë pas mbylljes së sfidës në Torino, ku Juventusi fitoi me shifrat 3-0 ndaj Atletikos së Madridit, për të siguruar një biletë për në çerekfinale, në stadium shpërtheu festa.

Lojtarë dhe tifozë, të gjithë ishin në ekstazë, por ajo që ra në sy ishte edhe festimi i shfrenuar i Kristiano Ronaldos, i cili kopjoi atë festim të trajnerit të Atletikos, Diego Simeone në sfidën e parë.

VIDEO:

ronaldo festa on Vidnews.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here