Sa ishte në lojë bënte gjithçka për të, sot Luizi e ‘injoron’ Kiaren?

Historia e dashurisë mes Luizit dhe Kiares që filloi brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania u pëlque shumë nga publiku.

Ajo u bë si një telnovelë me veprimet e Kiares që kërkonte hapisirë e të mos ngutej dhe në anën tjeter me veprimet e Luizit që nuk hiqte dorë ndaj saj.

Madje, ai nuk e mori bashkëshorten e tij as në qytetin e tij të lindjes në Shkoder që e ka përmendur shumë herë që do ta dërgoj.

Kiara ka larguar nga bio e Instagramit te saj emrin e Luiz Ejllit që e kishte vënë para disa dite për ta suportuar.

Ata ende nuk kanë sjellur ndonjë foto bashkë, që sipas fansave të tyre të gjitha këto detaje tregojnë që ka një krizë në cift dhe që Luizi nuk po e mbështet Kiaren pas famës së madhe që pa se ka jashtë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu