“Sa ma shpifin dasmat shqiptare me goca që heqin takat për të kërcyer valle të shpejta”

Nëse shumica prej nesh mezi pret që të kërcejë në dasmat shqiptare, duket se dikush është mërzitur me to. Është pikërisht aktori Albano Bogdo ai që shprehet se “ia shpifin dasmat shqiptare”.

Krahas kësaj neverie, ai jep edhe arsyet, ku ndër të tjera përmend qershinë mbi tortë: gocat që heqin takat për të kërcyer valle të shpejta, zbathur.
Të gjitha gocat me siguri e gjejnë veten këtu, por gjithsesi me të metat dhe të bukurat e saj, dasmat shqiptare mbeten të veçanta. /InfoShqip.com

Më poshtë statusi i aktorit:

albano

 

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu