Sabiani-Keisit tek telefonata: ”E di ti ça nuk dua unë. Rri vetëm afër Luizit”

Sot banorët kanë folur me familjarët siç edhe ju premtua natën e së martës pas tragjedisë ku mbeti i vrarë roja i TCH.Keisi është futur në dhomën e surprizave dhe ka folur me babi Sabin i cili në fillim e siguron se të gjithë janë mirë dhe përfiton ti japë disa këshilla.

“I di porositë e mia.Kujdes,bëj çik kujdes!
Afër Luizit aty,nuk duam të rrish me njeri tjetër”
“Po,po e di”-ia kthen Keisi.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu