“Shefja e diplomacisë” në aksion. Efi-Luizit: Si guxove

Kiara Tito, Bledi Mane, Ronaldo Sharka dhe Efi Dhedhes janë katër ish-banorët që u rikthyen mbrëmë në shtëpinë e Big Brother Vip.

Sigurisht Efi ka nisur lojën dhe ngacmimet me Luizin.

Ajo nisi që “t’i kërkonte llogari” Luizit për tatuazhin që ai ka bërë. Efi i tha se si guxoi që të bënte tatuazhin, duke qenë se do ia bënte ajo.

Me shaka i tha se është i shpifur.

Pjesë nga biseda:

Efi: Kemi një muhabet këtu

Luizi: Për tatuazhin

Efi: Po, si guxove?

Luizi: Po ti ike

Kiara: Po bëjmë prapë po hë

Efi: Erdha, ja ku jam

Luizi: Po nuk kemi aparatura

Efi: Dal ta shoh i çik, shumë i shpifur

Luizi: E di

Kiara: Kush është i shpifur moj?

Efi: Nuk ja ka bërë mirë

Kiara: E ka qarë, ça thua. Pse nuk ja ka bërë mirë?

Efi: Se nuk ja kam bërë unë

Kiara: Mirë, do ma bësh mua ti kur të dalim, se pajisjet nuk i ke këtu

Efi: Bëjmë kërkesë të sjellin pajisjet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu