Sheiku ateron në Prizren, bëhet pjesë e kompleksit gjigant “Park Hill Residence”

Aktori i njohur Vedat Bajrami pas daljes nga Big Brother VIP Kosova është bërë pjesë e kompleksit gjigant “Park Hill Residence” që ndodhet në Prizren.

Me apartamente luksoze, të ndërtuara dhe dizajnuara me shije, duke filluar nga 81m2 deri në 250m2 e bëjnë Park Hill Residence vendin më të kompletuar për familjen tuaj.

Pishina, palestra, restaurante, e shumë e shumë hapësira të tjera do të mund t’i gjeni përbrenda kompleksit dhe do ta bëjnë jetën tuaj ma të kompletuar.

Tashmë pjesë e këtij kompleksi janë bërë persona të njohur nga shqiptaria.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu