Shikoni si tallet Ronaldo me gazetarin gjatë transmetimit live (VIDEO)

Ende nuk ka shënuar golin e parë në Seria A, por humorin duket se e ka mjaft të mirë.

Në një video që qarkullon ditën e sotme nëpër rrjetet sociale, shihet Cristiano Ronaldo, që imiton gazetarin e Juventus TV nga mbrapa shpine.

Gazetari, ishte në transmetim “live”, para se të niste stërvitja e bardhezinjve, dhe portugezi, i cili e pikasi në atë moment, i doli menjëherë nga mbrapa, dhe nisi të bëjë disa veprime tallëse, sigurisht me shaka. Video ka bërë bujë në të gjithë Italinë.

Video:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here