“Shpirti i nanës”, Luizi udhëton drejt “Shkodrës” dhe takohet më në fund me nënën e tij

Luiz Ejlli sonte ka marrë surprizën më të bukur.

Finalisti i parë i “Big Brother”, është takuar me nënën e tij, shkruan InfoShqip.com

Ai u emocionua tejmase, teksa nuk e lëshonte nga përqafimi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu