Shtangen banorët, mbërrin në shtëpi zarfi i zi, cili konkurrent e pëson?

Banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip Albania’ pritën plot ankth një zarf të zi që mbërriti në shtëpi. Zarfi erdhi pas debatit të ashpër mes Krist Aliajt dhe Antonetës.

Edhe pse banorët i kërkuan Kristit që ti kërkojë falje banores, ai tha se në asnjë moment nuk e kishte ofenduar dhe s’ka pse t’ i kërkojë ndjesë.

Kujtojmë se debati ndodhi një ditë më parë, ku Kristi po bisedonte me Luizin e Antoneta ndërhyri në bisedë duke bërë një pyetje që kishte të bënte me Kristin.

Megjithse ende nuk dihet se për kë është zarfi i zi, i cili protet të hapet mbrëmjen e sotme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu