SONDAZH/ Kristi, Luizi, Efi apo Dea, kush do të shpallet fitues i Big Brother Vip?

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi janë 4 finalistët e “Big Brother VIP Albaia 2”.

Kush e fiton Big Brotherin?

Luizi (76%, 1,947 Vota)
Efi (14%, 364 Vota)
Kristi (5%, 134 Vota)
Deamishel (5%, 132 Vota)
Votues: 2,577

Finalisti i katërt i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip është Kristi. Kristi iu bashkua Luizit, Efit dhe Deas në këtë rrugëtim, në garë për çmimin e madh.

Kristi falenderoi publikun që votoi për ta dërguar atë në finale.

Qetsori dhe Nita lanë të shtunën shtëpinë e Big Brother.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu