Sot finalja e madhe, kush do të “kurorëzohet” fitues i Big Brother Vip?

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi janë 4 finalistët e “Big Brother VIP Albaia 2”. Finalisti i katërt i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip është Kristi. Kristi iu bashkua Luizit, Efit dhe Deas në këtë rrugëtim, në garë për çmimin e madh.

Kristi falenderoi publikun që votoi për ta dërguar atë në finale.

Qetsori dhe Nita lanë të shtunën shtëpinë e Big Brother.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu