“Sot nis një Big Brother i ri”, Arbana Osmani jep lajmin e papritur

Ka startuar mbrëmjen e sotme spektakli i madh i BBV, teksa Arbana ka dhënë një super lajm.

Sipas saj është berë e ditur se mbrëmjne e sotme pritet të nis një Big Brother i ri sepse në shtëpi do të ketë plot 6 hyrje të reja.

Nderkohë kujtojmë se gjatë javës që po lëmë pas kanë dal dy banore, Ermiona dhe Eva Alikaj teksa aktualisht në shtëpi kanë mbetur vetëm 10 banorë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu