Stresi: Nëse fiton Juliana do të ishte ofendimi më i madh

“Juliana përfaqëson vetëm veten e vet, për mua do të ishte ofendimi më i madh nëse e fiton Big Brother Vip Kosova, Juliana. Juliana nuk përfaqëson Kosovën e dashur, në Kosovë unë do të shkeli gjithë.

Ka qenë momentale ajo që e kam thënë më herët, dhe kam të drejt ta ndryshojë” është shprehur Stresi.Mes Stresit dhe Julianës ka mbizotëruar një rivaltet shumë i madh i cili po reflektohet edhe përgjatë javës së fundit të Big Brother.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu