Suksesi i Luizit kalon përtej BBVA, ish fituesi i Big Brother Kanada i dërgon mesazh

Kevin Jacobs, ish fituesi i Big Brother Vip Canada ka reaguar një ditë pasi Luizi zbuloi se kishte ndjekur strategjinë e tij për të çuar në televotim tre banorë.

Ai ka postuar në rrjetin e tij social foton e Luizit duke vlerësuar strategjinë e tij.

Luizi u shpreh dje pas leximit të zarfit të zi se kishte bërë qëllimisht plan për të komunikuar me Kristin dhe Armaldon në tualet në mënyrë që ata të tre të shkonin përballë njëri tjetrit në televotim


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu