Ballina Etiketimet Adnan azizi

Etiketim: adnan azizi

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

Azizi: Eprorët ushtarak të ish-Jugosllavisë si etnitet paraqiteshin si Jugosllavë, do...

Një nga themeluesit dhe funksionar i lartë i Lëvizjes BESA, Adnan Azizi, me një shkrim të tij të fundit bën një kthim pas në...

Azizi: Ja pse u likuidua Harun Aliu

Adnan Azizi anëtari i Kryesisë së Lëvizjes BESA sot e ka përkujtuar Harun Aliun, i cili sipas tij u likuidua sepse i mbeti besnik...

Azizi: Pse Ali Ahmeti çdoherë kur rrihen dhe vriten shokët e...

Anëtari i kryesisë së Lëvizjes BESA, Adnan Azizi godet kreun e BDI, Ali Ahmetin, ja porosia e tij: “Në vrasjet dhe likuidimet brenda LPK-së në...

Tradhtarët po shesin patriotizëm edhe pse po gurëzohen në rrugë

ADNAN AZIZI Kanë ardhur kohë të vështira për tradhtarët, kriminelët, hajdutët, tenderomanët, matrapazët dhe të pamoralshmit të cilët e keqpërdoren kauzën duke u shitur për...

Azizi: Satelitët e BDI-së po e përkrahin luftën e Gruevskit kundër...

VMRO dhe Nikolla Gruevski hapur i shpall luftë BESËS duke kundërshtuar RIDEFINIMIN, kjo luftë vazhdon edhe përmes vazalëve të saj të BDI-së. Pra, vazali...

Azizi: Gruevski “vëllai” politik i Ali Ahmetit

Anëtari i kryesisë qendrore i Lëvizjes Besa, Adnan Azizi, në rrjetin e tij social ‘Facebook’ ka komentuar deklaratën e ish kryeministrit të vendit, Nikolla...

Gruevski paralajmëron ndihmë për BDI-në kundër platformës së Besës

Platforma e BESËS Ridefinimi ka alarmuar pushtetin VMRO-BDI, e kjo ka dalë ne pah sot kur Nikolla Gruevski ka kritikuar ashpër Ridfinimin e shtetit. Anëtari...

Adnan Azizi/ BDI dhe PDSH janë zëri shqip i VMRO-së

Anëtari i kryesisë qëndrore të Lëvizjes BESA Adnan Azizi  ka komentuar ngjarjen e fundit të mos votimit të ligjit pë prokurorinë speciale nga dy...

Lajmet e fundit