Ballina Etiketimet Ahmeti

Etiketim: ahmeti

Ahmeti në rezidencën e Bejlit, çfarë po zihet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, ka qëndruar sot në rezidencën e Ambasadorit Amerikan në Shkup ku ka realizuar takim pune...

Dy orë zgjati takimi i Ramës me Ahmetin, mësohen qasjet

Më shumë se dy orë ka zgjatur takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, partia e të...

Diplomatët për Lajm: Nëse BDI merr më pak se 7 deputetë,...

Ekziston marrëveshje e fshehtë mes VMRO-DPMNE-së dhe BDI-së për rikthim të Gruevskit kryeministër dhe Sasho Mijallkovit në postin e drejtorit të DSK-së edhe pse...

Skandal: Ahmeti pranon se ka bë negociata me Gruevskin fshehtas nga...

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, ka pranuar se ka bë negociata të fshehta nga opinioni. Këtë pjesë të intervistës së Ahmetit mund ta përcillni...

Ahmeti: Serbisë po i dhemb shumë Unioni i Bashkive Shqiptare

Lojë për fëmijë të vegjël dhe përrallë joserioze e ka quajtur kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq Unionin e Bashkive Shqiptare që u formua këtë...

Gjuha shqipe një nga temat më të debatuara edhe në kampin...

Zyrtarizimi i plotë i gjuhës shqipe vazhdon të jetë pika më e nxehtë e fushatës zgjedhore. Kreu i VMRO DPMNE-së Nikolla Gruevski i cili...

Lajmet e fundit