Ballina Etiketimet Athina

Etiketim: athina

Parisi, Madridi, Athina dhe Mexico do të ndalojnë automjetet me dizel

Krerët e Parisit, Madridit, Athinës dhe Mexico City pohojnë se deri në vitin 2025 do të punojnë për ndalimin e plotë të automjeteve me...

Harta që gjendet në Athinë tregon se Epiri ishte i banuar...

Historiani Arben Llalla ka publikuar një hartë që është futur në debatin shqiptaro-grek. Kjo hartë gjendet në Muzeun e Athinës dhe tregon që Epiri ka...

Lajmet e fundit