Ballina Etiketimet Bllokuar

Etiketim: bllokuar

Fshati i bllokuar, banorët: Jemi pa ushqime dhe ilaçe

Kryetari i fshatit Ketë në Bashkinë e Klosit lëshon sinjalin SOS. Sipas tij, 600 banorë të këtij fshati janë të bllokuar prej ditësh, ndërsa...

Lajmet e fundit