Ballina Etiketimet Cair

Etiketim: cair

(VIDEO) Zeka i Çairit: “O Ali Ahmeti a je hiç burr...

Video që po shpërndahet me të madhe nga simpatizuesit të Besës. Video ku Zeqirija Ibrahimi, kandidati për Komunën të Çairit nga BESA, në të njëjtën...

Ky pritet të jetë kandidati i BDI-së për Çairin (VIDEO)

Në Televizionin Nova, dhe në emisionin “Studio e Hapur”, mysafir ka qenë drejtori aktual i shtëpisë së shëndetit në Shkup Besim Koka, i cili...

Skandaloze: Shkaku i zgjedhjeve, Komuna e Çairit i le pa paga...

Ndonëse afati përfundimtar, edhe atë kur bëhet fjalë për ndonjë gjendje të jashtëzakonshme, si bie fjala koha e zgjedhjeve apo diçka tjetër, për lëshimin...

Keqtrajtimi i dyvjeçares në çerdhen e Çairit, policia nuk ka informuar...

Prokuroria Publike ende nuk e ka pranuar padinë penale nga ministria e Brendshme lidhur me rastin e fëmijës dy vjeçar, prindërit e të cilit...

Administratorja shqiptare e ka inçizuar shefin e saj, duke i bërë...

Një vajzë nga Shkupi, e punësuar te një ministri që udhëhiqet nga ministër prej radhëve të BDI-së, e ka inicizuar me celular shefin e...

LSDM-ja rikthenë tabelën në gjuhën shqipe së bashku me flamurin shqiptar...

Rishfaqet tabela dygjuhësore në Çair, të cilën Komiteti komunal i LSDM-së vendosi ta largojë vetëm disa ditë pas vendosjes së saj, përcjell Telegrafi Maqedoni. Prej...

Lajmet e fundit