Ballina Etiketimet Fakultetet e disperzuara ne diber

Etiketim: fakultetet e disperzuara ne diber

Dibra proteston dhe apelon të mos mbyllen fakultetet e disperzuara

Dibra ka reaguar fuqishëm ndaj vendimit të Senatit të Universitetit Shtetëror të Tetovës, përcjell Telegrafi Maqedoni. Kryetari i Këshillit të komunal të Dibrës, Bashkim Mashkuli...

Lajmet e fundit