Ballina Etiketimet Gjendet

Etiketim: gjendet

Gjendet i vdekur konsulli rus në Greqi

Një rast i rëndë me pasoja diplomatike po hetohet nga zyrtarët e Departamentit të Krimeve për Jetën dhe Sigurinë në Greqi. Konsulli rus në Greqi,...

Gjendet një kufomë në lumin Vardar

Një grua midis moshës 60-70 vjeçare është gjetur dje në orën 12;55 nën shkurre në bregut të djathtë të lumit Vardar, përcjell Telegrafi Maqedoni Ekipi...

Lajmet e fundit