Ballina Etiketimet Gjergj fishta

Etiketim: gjergj fishta

Kur gazetari anglez tha se shqiptari është hajn që lehtë ndërron...

Gjatë një interviste për gazetat britanike në vitin-1934, një gazetar anglez i drejton të madhit Gjergj Fishta këtë pyetje ironike dhe fyese njëkohësisht: “Kam...

Lajmet e fundit