Ballina Etiketimet Grupi i kumanoves

Etiketim: grupi i kumanoves

Letra nga burgu: Me veshët e mi dëgjova duke e maltretuar...

Nasuf Beqiri – Kaçaki 1. 20.04.2015 unë dhe daja Sul jemi taku në Stançiç me beg Rizën dhe me Mirsad Ndrecën kemi ba katër orë muhabet...

Deri tani janë harxhuar mbi 1.3 milionë euro për gjykimin e...

Mbi 1.3 milionë euro deri tani janë harxhuar për procesin gjyqësor “Lagjja e Trimave”, gjegjësisht aq para janë dhënë për sigurone e të akuzuarëve...

Pse të akuzuarit e “Grupit të Kumanovës” u transferuan në Ohër,...

Institucionet kompetente nuk japin sqarime se pse janë transferuar një pjesë e të akuzuarve nga rasti “Kumanova” në burgun e Ohrit, shkruan Portalb.mk. Kujtojmë...

Rasti i Kumanovës: Gjykimi i Sulejman Osmanit me dyer të mbyllura

Është zhvilluar sot seanca e parë gjyqësore me dyer të mbyllura kundër Sulejman Osmanit, njërit prej të akuzuarve në rastin e Kumanovës. Sipas avokatit mbrojtës,...

Zbardhen bisedat e Sulejman Osmanit me agjentin e DSK-së në lidhje...

Sot ka vazhduar rasti që lidhet me ”Grupit të Kumanovës” dhe në rend dite ka qenë seanca me dyer të mbyllura ku prokuroria ka...

Avokati thotë se dikush prej “Grupit të Kumanovës” mori 2 milionë...

Ndonëse deri në një kohë ishte gjithçka enigmatike lidhur me personat që e nisën incidentin e 9 dhe 10 maj të vitit të kaluar...

Torturat ç”njerëzore daj grupit të Kumanovës, nuk shqetëson ministrin me “puro”...

Ministri i Drejtësisë Valdet Xhaferi është gjithnjë në fokusin e mediave. Këtë herë është nën kritikat të mëdha në rrjetin social Facebook, pas publikimi...

Blindohet Shkupi, vazhdon gjyqi për Grupin e Kumanovës.

Sot do të vazhdojë procesi gjyqësor për rastin e Lagjes së Trimave të Kumanovës. Në seancën e fundit të javës së kaluar u bë...

Avokatja: Kemi dëshmi materiale kush e ka tradhtuar Grupin e Kumanovës...

– Avokatët e të akuzuarve për rastin e Kumanovës thonë se keqtrajtimi i tyre është një krim shtetëror pasi i njëjti kryhet nga Institucionet...

Prokuroria posedon 7.000 faqe biseda telefonike për Grupin e Kumanovës

Seanca e ardhshme gjyqësore kundër pjesëtarëve të Grupit të Kumanovës do të mbahet sërish me dyer të mbyllura, njoftojnë avokatët mbrojtës. Sipas avokates Artene...

Lajmet e fundit