Ballina Etiketimet Grupi i kumanoves

Etiketim: grupi i kumanoves

Ambasada e Kosovës: Të ndërpritet keqtrajtimi i të akuzuarve në rastin...

Ambasada e Republikës së Kosovës në Maqedoni ka reaguar ndaj keqtrajtim fizik dhe psikik të të akuzuarve për rastin e Kumanovës nga forcat e...

Ministri i drejtësisë ende heshtë për torturimin e Grupit të Kumanovës

Një ditë pas denoncimit të ekspertit për çështje të kriminologjisë, Metasin Beqiri se kush janë përgjegjësit për dhunën e ushtruar ndaj grupit të Kumanovës,...

Keqtrajtimi i vazhdueshëm i “Grupit të Kumanovës” (VIDEO)

Maltretimet ndaj të akuzuarve në rastin Lagja e Trimave, po vazhdojnë për më tepër se një vit. Avokatja Artene Ademi thotë se gjatë transportimit...

Prokuroria i prezanton fotot dhe videot për armët e fshehura të...

Edhe sot disa të akuzuar nga “Grupi i Kumanovës”, janë ankuar për keqtrajtim nga njësiti special, rrugës nga burgu deri te gjykata, raporton Portalb. Avokati...