Ballina Etiketimet Harrojeni

Etiketim: harrojeni

Daçiq: Harrojeni Shqipërinë e Madhe

Bruksel – Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq, ka thënë se qëllimi i Serbisë dhe Ballkanit Perëndimor është anëtarësimit në BE. Ai...

Lajmet e fundit