Ballina Etiketimet Hasanbeg

Etiketim: hasanbeg

Hasanbeg, ndërrimi i moteve kaloi në mjerim

Shumë familje të Hasanbegu natën e Vitit të Ri e kanë pritur pa kulme mbi kokë, mos pasja e kushteve elementare për jetë ka...

Mulla Sula ka një mesazh të gëzueshëm për banorët e Hasanbegut

BFI fton banorët e Hasanbegut që prej datës 3 janar të vitit 2017 e deri më 5 janar të vitit 2017, të paraqiten në...

Bastisen shtëpite, arsyet nuk i dinë as nga MPB, njësite speciale...

Mbrëmë policia zhvilloi aksion në fshatrat Hasanbeg dhe në Haraçinë të Shkupit. Jo zyrtarisht mësohet se janë arrestuar pesë persona të dyshuar për terrorizëm,...

Ja përse njësitet speciale hynë në Hasanbeg e Haraçinë, 4 të...

Aksioni i policisë në disa pjesë shqiptare, Hasanbeg dhe Haraçinë të Shkupit ka të bëjë për terrorizëm, përkatësisht për përfshirje në ISIS, kanë njoftuar...

Ismaili 20 ditë pas vërshimeve në Hasanbeg: Elifi 16 muajshe nuk...

Muhamed Ismaili nga partia Uniteti shkruan në profilin e tij në Facebook se edhe pas 20 ditë vërshimeve të frikshme në Hasanbeg, Elifja 16...

Lajmet e fundit