Ballina Etiketimet Hashim thaci

Etiketim: hashim thaci

Berisha: Nuk ka burrëri dhe as karakter, tregon edhe për dosjen...

Aleksandër Vucici është presindeti serbomadh më rusofil në historinë e Beogradin, madje më rusofil sesa vetëm Millosheviqi. Kështu e ka kualifikuar presidentin aktual të...

Daut Haradinaj ka një porosi për Hashim Thaçin

Deputeti i AAK-së, njëherësh vëllai i Ramush Hardinajt, Dauti ka reaguar rreth vizitës së paparalajmëruar të presidentit të vendit, Hashim Thaçit, në Amerikë. Haradinaj, në...

Presidenti Thaçi mbledhë veç e veç liderët e shqiptarëve të Maqedonisë

Prishtinë, 5 janar 2027 – Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot në Prishtinë ka takuar liderët e partive politike shqiptare në Maqedoni,...

Thaçi ngushëllon popullin turk: Sulmi i mbrëmshëm, sulm kundër gjithë botës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar homologun e tij turk, Recep Tayyip Erdogan, për sulmin e mbrëmshëm terrorist në Stamboll ku mbetën...

Vëllai i Sokolit, letër Ali Ahmetit dhe Hashim Thaçit

Vëllai i komandant Sokolit, Besnik Ukshini ka dërguar një letër një adresë të agjencisë së lajmeve INA drejtuar Ali Ahmeti dhe Hashim Thaçit. Po ju...

Agim Vinca, lutje Hashim Thaçit

LUTJE PËR KOSOVËN Agim Vinca (Deklaratë e Prof. dr. Agim Vincës me rastin e marrjes së dekoratës “Urdhri i Pavarësisë” nga Presidenti i Republikës së Kosovës,...

Presidenti Thaçi viziton Ali Ahmetin në Shkup në mes të fushatës...

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është takuar sot me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin. “Para fillimit të ceremonisë zyrtare, kisha kënaqësinë të bashkëbisedoj me Presidentin...

Sela: Hashim Thaçi mos të përzihet në zgjedhjet e Maqedonisë (VIDEO)

Lideri i Levizjes Reforma-PDSH, Zijadin Sela ka hedhur akuza të forta në drejtim të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, i cili sipas Selës është...

A po ia rrezikon Pacolli postin e presidentit Thaçit?

Në kohën kur presidenti i Republikës së Kosovës Hashim Thaçi po tenton që përmes takimeve me partitë politike të gjejë një konsensus lidhur me...

Nëna e Astrit Deharit refuzon ngushëllimin e Hashim Thaçit

Telegramin e ngushëllimit që presidenti Hashim Thaçi ia dërgoi familjes së Astrit Deharit, tri ditë pas vdekjes së tij, e ka refuzuar familja Dehari,...

Lajmet e fundit