Ballina Etiketimet Integrime

Etiketim: integrime

Gjermania presion Greqisë?! Kotzias pas takimit me homologun Steinmeier: Duam integrimin...

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias ka deklaruar në Berlin se vendi i tij dëshiron të zgjidhë problemet me Shqipërinë dhe dëshiron integrimin e...

Lajmet e fundit