Ballina Etiketimet Kaluar

Etiketim: kaluar

Gruevski: Rreziku i “Deklaratës së Tiranës” nuk ka kaluar

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski deklaroi ditën e sotme se rreziku i të ashtuquajturës “Deklaratës së Tiranës” nuk ka kaluar dhe se qytetarët duhet...

Shqiptarët: I shërbenin një regjimi, e në tjetrin shpallnin e vrisnin...

Në ditë e frikshme të gjyqeve, kur dënimet me vdekje jepeshin me kaq pasion e egërsi, Aranit Çela dhe prokurorë e gjykatës së tjerë...

Lajmet e fundit