Ballina Etiketimet Katica janeva

Etiketim: katica janeva

PSP hap një hetim të ri të koduar “Thesari”

Prokuroria Speciale Publike (PSP), ka paralajmëruar një konferencë për shtyp për nesër në orën 10:00 të mëngjesit. Sipas PSP, gjatë kësaj konference do të behet...

Paraqiten pamje që Katica Janeva nuk do të dëshironte të shihen...

Portale proqeveritare kanë publikuar videon e plotë të intervistës së Prokurores Speciale Katica Janeva në televizionin shtetëror, MTV, shkruan Gazeta Lajm. Materiali përmban edhe...

Katica Janeva: Jam kërcënuar

Prokurorja speciale publike, Katica Janeva, në intervistën e saj të parë në servisin shtetëror RTVM ka pranuar se ka pasur kërcënime në mënyrë jo...

Janeva: Nuk flej e qetë nëse e di se dëshmitarët janë...

Flej e qetë për punën dhe procedurat që i zhvilloj por nuk flej e qetë kur më japin afate nëse nuk e bëjmë punën...

Menduh Thaçi të hënën para Katica Janevës

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi do të merret në pyetje informative në Prokurorinë Speciale Publike, transmeton Alsat-M. Raportohet se Thaçi në PSP do...

Prokurorja speciale Katica Janeva paralajmëron “tërmet”

Prokurorja speciale Katica Janeva ka paralajmëruar një rritje të punëve të PSP-së, përmes thirrjes së personave të ndryshëm për të dhënë dëshmitë e tyre...

Lajmet e fundit