Ballina Etiketimet Kisha

Etiketim: kisha

Kisha ortodokse në Maqedoni e shqetësuar nga situata në vend

Kisha ortodokse e Maqedonisë shpreh shqetësim për gjuhën maqedonase dhe për situatën aktuale në të cilën gjendet komuniteti maqedonas. Njëkohësisht nga ky institucion fetar...

SKANDALOZE/ “Aleanca për Shqiptarët” denoncon për kalanë që i është dhuruar...

Një denoncim nga Aleanca për shqiptarët ka ardhur mbi kalanë e Tetovës, të cilës në mënyrë të fshehtë i është tjetërsuar pronari, e pronar i...

Lajmet e fundit