Ballina Etiketimet Kur duhet rruar ne mengjes apo mbremje

Etiketim: kur duhet rruar ne mengjes apo mbremje

Kura mashkullore – çfarë të bëni në mëngjes, çfarë në mbrëmje

Si edhe shumica e meshkujve, me siguri vetëm laheni në mbrëmje, ndërkaq bëni dush dhe rruheni në mëngjes. Mbase herë-herë ndryshoni rutinën, mirëpo gjithmonë...

Lajmet e fundit