Ballina Etiketimet Luajtur

Etiketim: luajtur

Gruevski ka luajtur mendsh!

Diplomati dhe profesori universitar Gjorgji Spasov përmes një postimi në facebook ka shkruar se lideri i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski ka luajtur mendsh. “Gruevski ka luajt....

Lajmet e fundit