Ballina Etiketimet Majko

Etiketim: majko

Majko: Akt i rëndësishëm pas marrëveshjes së Ohrit, gjuha shqipe zyrtare

Përmes një statusi në Twitter, ish kryeministri dhe tashmë deputet i PS, Pandeli Majko ka shkruar se gjuha shqipe tashmë është gjuhë zyrtare në...

Majko i mban leksion Daçiqit, i përgjigjet me rrëfimin për tregtarët...

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, i është përgjigjur deklaratave të ministrit të Jashtëm serb, Ivica Daçiq, i cili ka thënë se diaspora shqiptare planifikon...

Lajmet e fundit