Ballina Etiketimet Mandate

Etiketim: mandate

Rama: Do jemi shumicë absolute me aq mandate sa PS nuk...

Do jemi shumicë absolute pas 18 Qershorit. Do marrim aq deputet, tha Rama, sa PS nuk i ka parë kurrë këto 27 vjet pluralizëm....

Nuredini: BDI të tërhiqet sepse me 85 mijë vota mori 10...

Po të ketë minimum moral në BDI, do dilni e do të thonin: ne morëm 85.000vota 10 mandate dhe i humbëm zgjedhjet, ndërsa opozita...

Lajmet e fundit