Ballina Etiketimet Maqedonet

Etiketim: maqedonet

Si kurrë mëparë, grekët duartrokasin Shilegovin pasi ky i fundit u...

Dy kryetarët e qyteteve, të Shkupit dhe Athinës, Petre Shilegov dhe Jorgos Kaminis pas takimit të sotëm në Athinë, dhanë porosinë për bashkëpunim, ndërtimin...

Kasami: Mjaft më u kujdesen shqiptarët për Maqedoninë më shumë sesa...

“Nuk janë bashkuar shqiptarët që ta ndajnë Maqedoninë. Shqiptarët janë bashkuar që ta bëjnë Maqedoninë edhe shqiptare, po aq sa është Maqedonase”, kështu ka...

Lajmet e fundit