Ballina Etiketimet Mercedesin

Etiketim: mercedesin

MPB tregon se kush e shfrytëzon Mercedesin 600 mijë euro të...

Ministria e Punëve të Brendshme, si pronare e Mercedesit që ka kushtuar 600 mijë euro, dhe i blerë me porosi të Gruevskit sipas "bombave"...