Ballina Etiketimet Mergim mavraj

Etiketim: mergim mavraj

Frika nga terrorizmi, Mavraj ka një mesazh për izrealitët

Mërgim Mavraj njihet si praktikant i fesë myslymane, dhe një nga personazhet më të dashur të kombëtares sonë. ngjarjet e ditëve të fundit për...

Sampdoria interesohet për Mavraj

Është Mërgim Mavraj objektivi i madh i Sampdorias për mbrojtjen. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka përfunduar në radarët e skuadrës italiane. Presidenti i Sampdorias prej...

Lajmet e fundit