Ballina Etiketimet Mite

Etiketim: mite

Thaçi për TV serb: Largoni mitet mbi Kosovën

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se Serbia duhet të largohet nga miti për Kosovën dhe të shikojë nga e ardhmja. Në një intervistë...

4 mitet që nuk duhet ti besoni për aknet!

Një ndër problemet më të mëdha të fytyrës padyshim që janë aknet, te cilat janë ankthi i adoleshentëve por jo vetëm. Nëse keni vuajtur ndonjëherë...