Ballina Etiketimet Mos

Etiketim: mos

Jepet alarmi: Mos kaloni në Rrugën e Kombit!

Autoriteti Rrugor Shqiptar i bën thirrje drejtuesve të automjeteve të evitojnë udhëtimin në Rrugën e Kombit. Në njoftimin e dërguar nga ARRSH-ja së fundmi thuhet...

Lideri i VV-së: BDI të mos bëhet pjesë e qeverisë Gruevski

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka komentuar zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni, ku shqiptarët fituan më pak se sa kishin parashikuar. Me anë...

Mos shisni votën për 1.000 denarë

Qindra mesazhe kanë përfshirë rrjetet sociale që qytetarët të shfrytëzojnë votën e të lirë, pa presione dhe shantazhe. Një mesazh prej tyre ishte që...

Lajmet e fundit