Ballina Etiketimet Musa xhaferi

Etiketim: musa xhaferi

BDI shpall konkurs për kryetar të degëve: #THUMB mëson kushtet për...

Komisioni Zgjedhor i Bashkimit Demokratik për Integrim në mbledhjen e mbajtur më 19 Maj të vitit 2022 në Tetovë, shpalli thirrje publike për zgjedhje...

Bashkëpunëtorja e afërt e Musa Xhaferit, udhëheq Forumin e Grave në...

Kryetarja e forumit të gruas në BDI, Naile Elezi zgjidhet nënkryetare e Klubit të grave, pjesë e Organizatës Humanitare “International Inner Wheel” Kjo organizatë, është...

Nëna e Astritit: Musa Xhaferit i thash një djal ma mbytët,...

Vet më thirri me një qosh në oborr dhe më thotë çka paske diçka ka fytyra. Unë bona hajgare, e pyeta ti a po...

Ja dokumentet që vërtetojnë se Ahmeti dhe Xhaferi dyshohen nga Komisioni...

Komisioni amerikan për Letra me Vlerë (SEC) ka konfirmuar zyrtarisht se dyshimet për korrupsion në rastin  “Magyar Telekom” në Maqedoni, përfshijnë edhe kryetarin e...

Bogoevski prezanton dëshmi: Ahmeti dhe Xhaferi kanë marrë miliona për “Maxhar...

Pas mbarimit të gjykimit, Sllobodan Bogoevski në dalje para gazetarëve tha se po bëhet presion ndaj tij si dëshmitarë, gjë që sipas tij është...

Ja sa para dëmshpërblim kërkojnë Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi nga...

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, dhe ish-zv. kryeministri Musa Xhaferi, gjithashtu nga radhët e BDI-së, nuk u paraqitën në seancën gjyqësore kundër të paditurit,...

PSP heton lirimin e mënjëhershëm të vëllait të Musa Xhaferit?

Sipas informacioneve të gazetës Lajm, policia e Maqedonisë ka arrestuar vëllain e Musa Xhaferit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Vëllai i Musa Xhaferit është arrestuar para disa...

Ekskluzive: Është arrestuar vëllai i Musa Xhaferit

Policia maqedonase ka arrestuar vëllain e Musa Xhaferit, thonë për Gazetën “Lajm”, burime të sigurta policore. Sipas këtyre burimeve, vëllai i Musa Xhaferit është arrestuar...

Lajmet e fundit