Ballina Etiketimet Permbytjet ne Shkup

Etiketim: Permbytjet ne Shkup

Ja tre shkaqet e përmbytjeve në Shkup

Profesori Universitar nga Fakulteti Arkitektonik Miroslav Gërçev, për portalin Nova, ka deklaruar tre shkaqet kryesore të përmbytjeve në Shkup. Kanale periferike të lëna pas dore,...

MPB: 20 të vdekur, numri mund të rritet.

20 persona të vdekur, 22 të lënduar dhe 6 të zhdukur deri ne orët e mëngjesit, konfirmojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, por theksojnë...

Lajmet e fundit