Ballina Etiketimet Perputhen

Etiketim: perputhen

Mançevski: Procesverbalet e zgjedhjeve nuk përputhen me kopjet e tyre

Damjan Mançevski, shef i shtabit të LSDM-së dhe Koalicionit ”Për jetë në Maqedoni” ka deklaruar se ende janë duke i rinumëruar votat dhe se...

A JU PËRPUTHEN KËTO LINJA KUR I BASHKONI SHUPLAKAT? Ja çfarë...

Kur i bashkoni shuplakat e duarve, shikoni një herë nyjat ku gishti i vogël bashkohet me shuplakën në të njëjtën linjë, kur i vendosni...