Ballina Etiketimet President

Etiketim: president

Një politikan shqiptar nga Maqedonia nuk merr pjesë në inaguarimin e...

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe më gjerë në botë gjithçka është në ethet e pritjes të solemnitetit me të cilën do inaguarohet...

VMRO-DPMNE: Pajtohemi plotësisht me qëndrimet e Presidentit Ivanov

Konsiderojmë se Presidenti Ivanov, në fjalimin e tij vjetor, në mënyrë koncize i parashtroi problemet kryesore me të cilat u ballafaqua Maqedonia gjatë vitit...

CIA zyrtarisht: Rusia punoi në zgjedhjen e Trumpit president, republikanët tash...

E përditshmja Washington Post raporton se Agjencia Amerikane e Inteligjencës-CIA ka përfunduar hetimet rreth dyshimeve se Rusia ka punuar në zgjedhjen e Donald Trumpit...

Presidenti iranian “kërcënon” Trumpin

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani është shprehur gjatë kësaj të marte se nuk do ta lejojë presidentin e zgjedhur të Shteteve të Bashkuara, Donald...

Lajmet e fundit