Ballina Etiketimet Rasti monstra

Etiketim: rasti monstra

Në vend se të ju ndihmojë, BDI tallet me të arrestuarit...

Një vit e gjysmë BDI ka heshtur lidhur me dënimin e të akuzuarve për rastin “Monstra”, BDI përmes mediumeve proqeveritare paralajmëron iniciativë për shqyrtimin...

Familjarët e rastit “Monstra” me apel prekës: Nëse votoni BDI-në, do...

Bedri Ajdari, njëri nga familjarët e të burgosurve thotë se i gëzohet lirimit të Ahmet Abdullahut, por sipas tij kreu i BDI-së, Ali Ahmeti...

Pse nuk u inçizua rasti ‘Monstra’ ashtu siç u inçizua rasti...

Mbrëmë Televizioni Sitel ka publikuar video ekskluzive nëpërmjet së cilës ata deshën që të mbrojnë ndihmës ministrin për Punë dhe Politikë Sociale, Dime Spasov,...

Ajdari: Pushtetarët e BDI-së po i ushqejnë familjet me gjakun e...

“Veç le ta dijnë këta politikanët – pushtetarët shqiptar, se janë duke i ushqyer familjet e tyre me gjakun dhe lotët e shqiptarëve”- deklaroi...

Ajdari: BDI-ja na ka arrestu, na ka dënu dhe po na...

Me mosvotimin e Ligjit për dëshmitarët e mbrojtur, BDI nuk i ka tradhtuar vetëm familjarët e “Monstrës” dhe “Sopotit”, por gjith popullin shqiptar, vlerëson...

Ekspertët juridik: Pushteti pengon zbardhjen e “Monstrës” dhe “Sopotit”(VIDEO)

Refuzimi i miratimit të ligjit për vazhdimin e punës së Prokurorisë Speciale dhe i ndryshimeve në ligjin për dëshmitarët mbrojtur, sipas ekspertëve është mekanizëm...

A po harrohet rasti “Monstra”?

Aktivisti i shoqërisë civile dhe kryetari i Shoqatës së Kulturës Shqiptare në Maqedoni, Daim Hiseni ngrit zërin se po harrohet rasti Monstra dhe zbardhja...

Kur do t’i vjen rendi rastit “Monstra”? Përgjigjet PSP

Rasti i Gruevskit me Zhernovskin, nuk është më i rëndë se “Monstra”. Zhernovski dhe ish kryeministri janë të dy jashtë, ai rast mund të...

Lajmet e fundit