Ballina Etiketimet Seance

Etiketim: seance

Kuvendi i Shqipërisë seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi i Shqipërisë ka zhvilluar sot përsëri një seancë të jashtëzakonshme, ku është votuar për ndryshimin e komisionit të përzgjedhjes së kandidatëve për institucionet...

Ibrahimi i Besës në seancën e parë parlamentare: Paregullsi në përkthimet...

Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Zeqirja Ibrahimi, në fjalimin e tij të mbajtur në seancën konstituive në Kuvendin e Maqedonisë në Shkup, ka paraqitur paregullsi...

BDI e pafuqishme që në seancën konstituive, Veljanovski i VMRO-së nuk...

Sot në Kuvendin e Maqedonisë në Shkup u zhvillua seanca konstituive me mandatarët e ri të dalë nga zgjedhjet e 11 dhjetorit, ku nga...

Kosovë, seancë të jashtëzakonshme për Astrit Deharin

Kuvendi i Republikës së Kosovës, sipas kërkesës së 40 deputetëve nënshkrues të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), sot...