Ballina Etiketimet Shkon

Etiketim: shkon

Teuta Arifi lë komunën e Tetovës, shkon ministre

Kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi do të jetë njëra nga ministret e kabineti qeveritar të Zoran Zaevit. Siç mëson INA nga...

S’ka mandat për Zaevin, Ivanovi shkon deri në fund

Presidenti Gjorge Ivanov i është përgjigjur letrës së kryetarit të Kuvendit për dhënien e mandatit Zoran Zaevit për formimin e qeverisë së re. Në letrën...

LSDM: Regjimi është mposhtur, VMRO-DPMNE shkon në opozitë

Regjimi është mposhtur. Fitoi Maqedonia qytetare. Qytetarët zgjodhën jetën dhe ndryshimin. Askush dhe asgjë nuk mund të qëndrojë në rrugën e procesit demokratik dhe...

Ali Ahmeti sot vjen në Kumanovë

Bashkimi Demokratik për Integrim dhe lideri Ali Ahmeti do të zhvillojnë një sere takimesh në komunën e Çairit, kurse gjatë ditës do të takohet...

Lajmet e fundit