Ballina Etiketimet Talat xhaferi

Etiketim: talat xhaferi

Ja kë takoi Talat Xhaferi mbrëmë

Kryetari i Kuvendit maqedonas, Talat Xhaferi ka pritur mbrëmë në takim ish-kryetarët e mëhershëm të Kuvendit. Edhe pse janë ftuar të gjithë ish-kryetarët, në takim...

Veljanovski nuk e njeh Talat Xhaferin: Ja çka do të bëjë...

Ish kryeparlamentari Trajko Veljanovski më në fund është deklaruar për ngjarjet e dhunshme që ndodhën në Parlament, pasi huliganët maqedonas sulmuan dhe rrahën e...

Talat Xhaferi në Click Plus: Unë do të jem kryetar i...

I ftuar i sontëm në TV21 në emisonin #Click Plus, në interviste tet-a-tet me të nominuarin e shumicës së re parlamentare për Kryetar të...

Talat Xhaferi futet ne mes protestuesve maqedonas (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Talat Xhaferi, i cili është edhe kandidati i shumicës parlamentare për kryetar të Kuvendit, sot në makinën e tij duke kaluar...

Talat Xhaferi: Kuvendin nuk do ta dërgojë as në Tiranë e...

Deputeti i BDI-së Talat Xhaferi u është kundërpërgjigjur sulmeve të njëpasnjëshme nga deputetët e VMRO-së, që ju bënë atij nga foltorja e Kuvendit. Xhaferi tha...

KOMENT/ Sa i drejtë është vendimi i “Lëvizjes BESA” kundër Talat...

Seanca konstituive e Kuvendit të Maqedonisë akoma nuk ka dhënë ndonjë rezultat, ndërkohë partitë politike shprehin qëndrimet e tyre mbi zgjedhjen e kreut të...

Talat Xhaferi kryeparlamentar? Ja si përgjigjet ai

Talat Xhaferi, deputet i BDI-së, në deklaratën e tij për Portalb.mk as nuk ka pohuar e as nuk ka mohuar informacionin se ai mund...

Lajmet e fundit