Ballina Etiketimet Tetova

Etiketim: tetova

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

Dy të rinj nga Tetova nisen për në Haxh me biçikleta

Dy djem, Senad Idrizi dhe Amir Asllani janë nisur sot nga Tetova për në Haxh me biçikleta. Këta dy tetovarë u përcollën nga familjarët,...

Garë dhe kandidatura interesante për Komunën e Tetovës, në kandidim edhe...

Zgjedhjet e 15 tetorit në një distancë kohore më pak se dy muaj bën që partitë politike të fillojnë me promovimin e kandidatëve të...

“The Guardian”: Tetova më e ndotura në evropë, Eko Guerilla: Rezultatet...

Tetova radhitet e para në listën e qyteteve më të ndotura në Evropë me 81 mikrogramë të grimcave PM2.5 për një metër kub. Këtë të...

Rilindje me Besë stërmbush Tetovën (FOTO-VIDEO)

Koalicioni Rilindje me Besë në një prezencë masovike ka mbajtur në Tetovë tubimin përmbyllës elektoral, , më poshtë do ndiqni foto dhe video nga...

Në Tetovë u mbajt forumi afarist ”Diaspora Invest”

Në qytetin e Tetovës u mbajt aktiviteti për investimin e Diasporës në vend. Me këtë rast, u tha se Diaspora duhet të jetë një...

Theret me thikë i riu nga Tetova

I riu 16 vjeçar nga Tetova është dëmtuar me një objekt të mprehtë në këmbën e tij të djathtë në zonën e kofshës, përcjell Telegrafi...

Lajmet e fundit